�����-����� IPC - ��������

Home » Медиа-афиша » «Журналістика цифрового майбутнього» оголошує новий набір на навчання

«Журналістика цифрового майбутнього» оголошує новий набір на навчання

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» та Могилянська школа журналістики оголошують конкурс на участь у проекті «Журналістика цифрового майбутнього». Метою проекту є навчання журналістів та редакторів – лідерів ньюз-румів майбутнього – шляхом долучення їх до цифрової культури нових медіа. Слухачі отримають знання та навички цифрових технологій збору, обробки та розповсюдження інформації від найкращих українських та закордонних викладачів.
 
Заявки приймаються з 6 вересня по 3 жовтня (включно) 2011 року.
 
Навчання відбувається у вигляді тижневих модулів протягом 8 місяців. Кожний модуль присвячений різним аспектам/проблемам створення контенту та розповсюдження його серед аудиторій. Квітневий модуль є виїзним (ц.р. кращі редакції міста Вашингтон та Нью-Йорк) та пропонується найкращим слухачам за результатами роботи протягом усього періоду навчання.
 
Заявки приймаються з 6 вересня по 3 жовтня (включно) 2011 року. Для участі у відкритому конкурсі апліканти мають надати наступні документи:
 
Заповнену аплікаційну форму (див. інструкцію нижче), де зазначається рівень освіти апліканта, його досвід та характер медійної діяльності, рівень володіння комп’ютером та рівень знання англійської мови.
Аплікант повинен надати лист підтримки роботодавця, в якому би зазначалося, що роботодавець не заперечує проти відсутності працівника на робочому місці протягом його перебування на навчанні (на увесь термін навчання – 8 тижнів протягом 8 місяців).
Зразки цифрових творчих доробків (фотографій, аудіо- чи відео доробків, блогів чи сайтів), які би демонстрували зацікавленість апліканта у цифрових технологіях.
 
11-12 жовтня 2011 року відбудеться тестове завдання, яке визначить рівень знань та володіння журналістами навичками цифрових медіа.
 
18-19 жовтня 2011 року співбесіда із членами Приймальної комісії.
 
Початок навчання – 7 листопада 2010 року. Навчання на проекті є безкоштовним.
 
Нагадуємо, що «Журналістика цифрового майбутнього» є спільним проектом фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національного університету «Києво-Могилянська академія». За 4 роки існування 90 випускників отримали унікальні знання, які посприяли їх професійному та кар’єрному зросту. 20 випускників обіймають наразі позиції головних редакторів, шеф-редакторів, керівників медіа-холдингів. Інвестиції фонду «Розвиток України» у проект склали вже понад 1,5 млн. доларів США.
 
За докладнішою інформацією звертайтеся:
fdu.org.ua; j-school.kiev.ua
 
АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА (Скачайте файл, заповніть Анкету, натисніть кнопку «Submit by email», що сформує *.xml файл та запропонує його відіслати на нашу адресу. Прохання (тільки в крайньому випадку!) не надсилати Анкети в сканованому варіанті, чи просто збережений pdf – не всі данні зберігаються.)
 
Анкету, лист роботодавця та свої доробки – Ви можете надіслати електронною поштою на адресу Програми. Якщо Ви пройдете перший тур відбору і Вас запросять на тестове завдання та співбесіду – лист роботодавця Ви маєте принести з собою в роздрукованому вигляді.
 
Контактні особи:

Олександр Власенко – керівник освітніх проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»
тел. +38 (044) 502-52-16, +38 (050) 348-47-43
e-mail: avlasenko@fdu.org.ua
 
Євген Федченко – керівник Програми, НаУКМА, Могилянська школа журналістики
тел./факс +38 (044) 463-77-02
e-mail: info@dfj.org.ua
 
Програма DFJ:
04655, м. Київ, вул. Волоська 8/5, корп. 4, оф. 404 Могилянська школа журналістики

IPC