медиа-центр IPC - Феодосия

Детали

ПАРТНЕРЫ И ДОНОРЫ

Проекты ИПЦ осуществляются при поддержке:

Програма «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк

Програма підтримує діяльність організацій громадянського суспільства, які сприяють розвитку медіа в Україні на національному та регіональному рівнях.

Використовуючи гнучкий механізм надання грантів, «У-Медіа» працює з партнерами з метою покращити їх спроможність вирішувати сучасні проблеми медіа-сектору. Ця мета досягатиметься шляхом підвищення професійних та етичних стандартів журналістики, здійснення медіа моніторингу, збільшення кількості та покращення якості журналістських розслідувань, підтримки новостворених медіа, покращення доступу громадян до чесних та об’єктивних новин.

Міжнародний Фонд «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) належить до мережі фундацій Джорджа Сороса, що складається з національних і регіональних фондів більш, ніж у тридцяти країнах світу, переважно у Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. Ці фонди об’єднує спільна мета — вони підтримують правничі, медійні, освітні, інформаційні, медичні, соціальні ініціативи, що сприяють розвиткові й утвердженню відкритого суспільства.

МФВ є найбільшою національною доброчинною громадською організацією в Україні. Завдання Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Посольство США в Україні

Відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS) займається питаннями преси і культури, а саме: керує програмами культурного та освітнього обмінів (Програма Фулбрайт та програма міжнародних візитів). Цей відділ також координує проведення заходів для преси: випускає прес-релізи, організовує прес-конференції, розповсюджує офіційні урядові промови та документи. Крім того, Відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS) координує програми надання грантів: Програму Демократичних грантів (Democracy Commission Grants), Фонд розвитку українських засобів масової інформації (Media Development Fund), Інтернет для читачів публічних бібліотек ( Library Electronic Access Project) та інші.

Партнёрами организации являются:

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП)

ІРРП – неприбуткова громадська організація, заснована у серпні 2006 року, яка сприяє розбудові громадянського суспільства шляхом розвитку незалежних, життєздатних та плюралістичних ЗМІ в Україні.

Основні напрямки діяльності ІРРП включають регулярні навчальні програми для медіа-фахівців згідно з попитом галузі; програми партнерства, стажування, обмін інформацією та досвідом між ЗМІ України та інших країн; підтримку корисних інформаційних ресурсів (досліджень, посібників) для галузі ЗМІ.

Інститут масової інформації (ІМІ)

Українська недержавна організація, що займається дослідженням феномену масової інформації в сучасному суспільстві. Метою діяльністі Інституту масової інформації є захист свободи слова, сприяння розвиткові української журналістики, дослідження громадської думки та інших явищ, пов’язаних з формуванням масової свідомості. Інститут масової інформації було засновано в жовтні 1995 року українськими та зарубіжними журналістами.
Провідний напрямок діяльності Інституту — адаптація західних навчальних програм з журналістської освіти для потреб української преси.

Крымская Республиканская Ассоциация “Экология и мир”

Общественная экологическая организация, созданная в мае 1988 года на Форуме представителей общественности Крыма, собравшихся, чтобы высказать протест против строительства Крымской атомной станции (АЭС). Организация объединила ученых, студентов, журналистов, рабочих, пенсионеров из многих городов и сел Крыма. В 1988-1990 годах Ассоциация действовала с целью прекращения строительства Крымской АЭС, что и было достигнуто к 1990 году. После 1990 года Ассоциация продолжает деятельность с целью решения экологических проблем Крыма.

Миссия организации: «Действовать в защиту природы Крыма, здоровья крымчан и мира в регионе!»

 

Громадська організація “Комітет з моніторингу свободи преси в Криму”

«Комітет з моніторингу свободи преси в Криму» – громадська неприбуткова організація, яка об`єднує на добровільних засадах працівників засобів масової інформації, політологів, дослідників інших сфер суспільного життя, діє на території міста Сімферополя та АРК і сприяє становленню відкритого суспільства в Україні.

Метою Комітету є сприяння розвитку в Україні і, зокрема, у м. Сімферополі засад відкритого громадянського суспільства шляхом підтримки журналістів і дослідників у галузі політології, соціології, журналістики, захисту їхніх прав.


Лига крымскотатарских юристов «Инициум»

Общественная правозащитная организация, миссией которой является повышение уровня правовой защищенности и предоставление равного доступа к защите прав ранее депортированных народов путем оказания правовой безвозмездной консультативной помощи, представительства интересов в суде и органах государственной власти, ведения образовательных программ, направленных на повышение правосознания населения, помощь молодым крымскотатарским юристам.