�����-����� IPC - ��������

Home » Медиа-афиша » Оголошено конкурс на участь у програмі партнерства у галузі ЗМІ в Україні

Оголошено конкурс на участь у програмі партнерства у галузі ЗМІ в Україні

Рада Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) оголошує конкурс на участь у Програмі Партнерства у галузі ЗМІ в Україні 2011.

ПРО ПРОГРАМУ:

Українська програма партнерства у галузі мас-медіа, розпочата у 2002 році за фінансової підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного Департаменту США, зараз існує завдяки фінансовій підтримці  Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Програма створює та розвиває довготривалі стосунки між відібраними і схожими за розмірами американськими та українськими мас-медіа організаціями й між окремими професіоналами, що працюють у цих організаціях. За час існування програми було організовано 24 партнерства, понад 80 американських експертів відвідали Україну та 130 професіоналів українських медіа організацій пройшли стажування в США. Ця програма була створена спеціально для вдосконалення знань, умінь та навичок з бізнесу, менеджменту та маркетингу  незалежних українських мас-медіа організацій, а також для набуття  досвіду спілкування з іноземними партнерами для розвитку майбутніх міжнародних медіа проектів.

ХТО МОЖЕ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ:

– Регіональні друковані та теле-радіо організації

– незалежні (від політичних сил та місцевих органів влади)

– інформаційні, що створюють новинний продукт для широкої аудиторії (спеціалізовані публікації брати участь у конкурсі не будуть)

Діяльність в рамках програми передбачає:

Запровадження та підтримування багаторічного партнерства з американською медіа організацією. Протягом першого року фіналістам Програми Партнерства буде організовано:

*           Два групових стажування українських партнерів (десять днів)  в США;

*           Два американських тренінги (один тиждень) в Україні для партнерської організації;

*           Підсумковий круглий стіл для українських партнерів з обговорення

результатів проекту

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА та детальніша інформація доступна за адресою:

http://irex.ua/ua/media/umpp

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВ: 21 лютого 2011 року, понеділок, до 15:00

Сайт Института развития региональной прессы (irrp.org.ua)