�����-����� IPC - ��������

Home » Медиа-афиша » Тренинг для журналистов об изменениях в медиа-законодательстве

Тренинг для журналистов об изменениях в медиа-законодательстве

10-11 червня 2011 року, Київ

 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:  журналісти усіх видів ЗМІ України
Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси» запрошує журналістів  та  редакторів ЗМІ  взяти участь у дводенному тренінгу «Нове законодавство України про доступ до інформації у роботі журналіста-розслідувача» в рамках проекту навчальної та ресурсної підтримки розвитку журналістських розслідувань за підтримки «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк (АМР США).

Тренінг  відбудеться 10-11 червня у Києві.Під час тренінгу журналістам будуть висвітлені новели медійного законодавства, зокрема, Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних» та судової практики у справах про доступ до інформації та про захист честі, гідності, ділової репутації й відшкодування моральної шкоди; запропоновано дієві інструменти отримання інформації з урахуванням новел законодавства.

Учасники отримають практичні навички складання предметних інформаційних запитів до органів влади; оскарження відмови у доступі до інформації, зокрема, через суд. До роздаткових матеріалів будуть включені зразки запитів, заяв, скарг, позовних заяв  тощо. Навчання буде проводитись на прикладах реальних справ та судової практики.Пропонуємо підготувати  запитання тренерам щодо  видів інформації, доступ до якої хотів би отримати журналіст і направити їх до 4 червня для підготовки юридичного обґрунтування отримання інформації.

 подробности на IPC