�����-����� IPC - ��������

Home » Медиа-афиша » Однодневное медиа-событие в Симферополе

Однодневное медиа-событие в Симферополе

17 листопада Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест» проводить одноденний медіа-захід. Місце його проведення – м. Сімферополь, конференц-зал готелю «Москва» (вул. Київська, 2).

Медіа-захід проводиться спільно з Національним прес-клубом «Українська перспектива» (м. Київ), Кримським прес-клубом реформ, Одеським прес-клубом реформ «Порто Франко» та Миколаївським прес-клубом реформ. До участі у ньому запрошуються журналісти АР Крим, Одеської та Миколаївської областей.

Медіа-захід складається з презентації Проекту USAID «АгроІнвест»,творчого конкурсущодо обізнаності журналістів про земельну реформу, тренінгу та прес-конференції.

Назва тренінгу: «Тематична сегментація як засіб організації високоефективної роботи журналістів»

Під час тренінгу журналісти дізнаються про особливості, переваги та недоліки подієвої і малоподієвої журналістики, про здатність тематичної сегментації забезпечити планомірне, повноцінне та об’єктивне висвітлення земельної теми, яка належить до числа найактуальніших, про спроможність тематичної сегментації значно полегшити формування довготермінових та короткострокових інформаційних кампаній, до розробки та втілення яких часто вдаються громадсько-політичні та ділові ЗМІ.

Тема прес-конференції: «Як формуватиметься земельний ринок в Україні після скасування Верховною Радою мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення і який вплив матиме запровадження ринку земель на сільське господарство?»
 До участі в прес-конференції у якості доповідачів запрошені представники Проектів USAID «АгроІнвест» та «ЛІНК», Державного агентства земельних ресурсів України, уряду АР Крим та незалежні експерти.
Журналісти забезпечуються роздатковими матеріалами. Організатори заходу беруть на себе вирішення питань, пов’язаних з харчуванням. Зокрема, по завершенні заходу відбудеться фуршет.
IPC