�����-����� IPC - ��������

Home » Медиа-афиша » НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДЕМОКРАТІЇ (NED) ПРИЙМАЄ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ 2012-2013

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДЕМОКРАТІЇ (NED) ПРИЙМАЄ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ 2012-2013

Національний фонд підтримки демократії (NED) приймає заявки на участь у програмі 2012-2013 років. Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла є програмою з міжнародного обміну, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам з різних країн провести 5 місяців у Національному фонді підтрики демократії (NED) у Вашингтоні для здійснення незалежних досліджень у сфері демократії окремої країни або регіону.

 
Програма є частиною Міжнародного Форуму досліджень у галузі демократії та забезпечує багаті творчі можливості для освітнього обміну та професійного росту. Форум видає Journal ofDemocracy, проводить конференції та надає доступ до бібліотеки NED.
 
Програма пропонує підтримку науковим співробітникам та забезпечує учасникам можливість контактувати з правозахисними, академічними, політичними організаціями та ЗМІ  у Вашингтоні.
 
Всім учасникам програми надається щомісячна стипендія, медичне страхування та компенсація витрат на авіабілети в обидва кінці. Програма не надає фінансової підтримки членам сімей стипендіата та супроводжуючим особам.
 
Програма розрахована на два п’ятимісячних семестри на рік, протягом яких учасники працюють над своїми проектами. Стипендіати можуть сконцентруватися на стратегіях і методах розвитку демократії у країні, що їх цікавить, вчені можуть проводити дослідження для підготовки публікацій.
 
Проекти можуть стосуватися економічних, політичних, соціальних, юридичних чи культурних аспектів демократичного розвитку та включати в себе широкий спектр методів та підходів.
 
Програма передбачає динамічний графік заходів, що включатимуть у себе знайомство з NED та його партнерами, семінари, круглі столи і т.п. Учасники повинні  надати підсумковий результат своєї роботи у письмовому вигляді.
 
Критерії відбору. Хоча програму створено у першу чергу для підтримки стипендіатів з країн, де демократія розвивається або тільки зароджується, заявки на участь можуть подавати також визначні вчені з США та інших країн із розвинутою демократією.
 
Активісти та журналісти повинні володіти достатнім досвідом роботи у своїй сфері, а вчені – мати науковий ступінь кандидату або доктору наук на момент подачі заявки. Програма не фінансує професійне навчання, стажування або роботу студентів для отримання ними наукового ступеню. Практичне володіння англійською мовою є обов’язковою умовою.
 
Терміни. Осінній семестр: жовтень 2012 року –лютий 2013 року. Весінній семестр: березень–липень 2013 року.
 
Заявка. Заявки на участь у програмі подаються через сайт fellowships.ned.org. Останній термін подачі заявок – 1 листопада 2011 року. Повідомлення про рішення щодо участі  у програмі будуть надіслані заявникам у квітні 2012 року.
 
Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.ned.org або направте листа на адресу fellowships@ned.org